Scan10001

Lai veicinātu skolēnu karjeras izglītību, sadarbībā ar Latvijas Būvnieku asociāciju otrdien, 24.janvārī vidusskolas klašu skolēniem notika tikšanās ar būvniecības nozares pārstāvjiem. 

 Rīgas vakara ģimnāzijā viesojās „Moduls Rīga” ēku apkalpošanas speciālists Deniss Fjodorovs. Viņš ir ieguvis elektromontiera izglītību un jau 17 gadus strādā savā profesijā. Viņa komandas uzdevums ir rūpēties par  Rīgas Centrālās pasažieru stacijas, dažādu biroju, veikalu un bankas ēku apgaismojumu, apkuri, automātiku, ģeneratoriem un daudz ko citu.

Savukārt akmensapstrādes uzņēmuma „ULLE” valdes loceklis Uldis Neilands pastāstīja par akmeņkaļa profesiju. SIA “ULLE” kolektīvs darbojas akmens apstrādes un ražošanas jomā kopš 1998. gada. Šajā laikā uzņēmums iekarojis sev stabilu un pārliecinošu vietu starp Latvijas lielākajiem akmens apstrādes uzņēmumiem un veiksmīgi startējis starptautiskajā tirgū. Gadu gaitā uzņēmumam izveidojusies sadarbība ar vadošajiem Itālijas, Spānijas un Ķīnas ražotājiem. SIA “ULLE” ir specializējusies akmens apstrādē, ventilējamo fasāžu, grīdas segumu montāžā, liela pieredze uzkrāta arī akmens profilēšanas, griešanas, pulēšanas darbos un nestandarta situāciju risināšanā.