SKOLĒNU PAŠPĀRVALDE

Rīgas Reinholda Šmēlinga vidusskolas skolēnu pašpārvalde


2023./2024.m.g.


     Šī gada 13.septembrī Rīgas Reinholda Šmēlinga vidusskolā viesojās Rīgas Skolēnu domes pārstāvji Elīza Harjo un Nils Žuravļovs. Viņi iepazīstināja jauniešus ar Rīgas Skolēnu domes darbu.

 


Īsi pirms brīvlaika Rīgas Reinholda Šmēlinga vidusskolā notika 10.klašu iesvētīšana vidusskolnieku kārtā, ko organizēja skolas pašpārvaldes aktīvisti!


Rīgas Reinholda Šmēlinga vidusskolas Skolēnu Pašpārvalde 01.12.2023. piedalījās Rīgas skolēnu līdzdalības forumā.


 2022./2023.m.g.2021./2022.m.g.


 


Rīgas Reinholda Šmēlinga vidusskolas Skolēnu pašpārvaldes pārstāve Madara Kazaka piedalījās Rīgas Skolēnu domes rudens biedru kopsapulcē. Sapulce notika š.g. 12.novembrī plkst.17.00 Zoom platformā.

Rīgas Reinholda Šmēlinga vidusskolas skolēnu pašpārvalde (1)

 2020./2021.m.g.


Valentīndienas pasākums!

Sveiciens visiem Rīgas Reinholda Šmēlinga vidusskolas skolēniem, pedagogiem un vecākiem!!!

Tā kā joprojām turpinās attālinātais mācību process un mums nav iespējas satikties, tad padarīsim mūsu ikdienu interesantāku, ienesīsim jaunas krāsas un emocijas mūsu dzīvē!

Skolēnu Pašpārvalde aicina jūs visus piedalīties fotokonkursā “Valentīndienas noskaņa”!

Jūsu uzdevums – atsūtīt fotogrāfiju, kurā ir galvenais Valentīndienas simbols – SIRDS!

Fotogrāfijas ar nosaukumu un parakstu sūtiet mykoobā Jeļenai Jevdokimovai vai whatsappā uz numuru 29426611 līdz 11.02.

Fotogrāfijas būs apskatāmas Rīgas Reinholda Šmēlinga vidusskolas FB lapā, kur arī katrs varēs nobalsot par interesantāko fotogrāfiju.

Vēl viena nominācija – Skolēnu Pašpārvaldes simpātiju balva!

Uzvarētāji tiks apbalvoti!!!

Skolēnu Pašpārvalde

 


Rīgas Reinholda Šmēlinga vidusskolas Skolēnu pašpārvaldes pārstāvji – Marija Jansone un Ralfs Biruls piedalījās Rīgas Skolēnu domes 19.sasaukuma sanāksmē!
RSD 19. kongress notika š.g. 11.septembrī no plkst. 11.00 līdz 15.00 Pullman Hotel Riga (Jēkaba iela 24).Skolēnu pašpārvalde ir skolēnu apvienība, kurā darbojas skolas aktīvākie skolēni.

Tā ir iespēja piedalīties, būt klāt un mainīt skolas dzīvi, tā ir iespēja realizēt savas idejas un palīdzēt tās realizēt citiem, iegūt jaunus draugus un paplašināt paziņu loku.

Tā ir iespēja pilnveidoties, mācoties strādāt komandā, pieņemot svarīgus lēmumus un uzņemoties atbildību.

Pašpārvalde rūpējas par to, lai skolā notiktu dažādi pasākumi, balles, koncerti, konkursi, par to, lai skolas mācību dzīvē ielītu arī kāda cita krāsa un mūsu ikdiena būtu interesantāka.

Skolēnu pašpārvaldes nolikums šeit.

 


Skolēnu pašpārvaldes rīkotie pasākumi 2019./2020.mācību gadā:

 • 2019.gada 4.oktobrī Rīgas Reinholda Šmēlinga vidusskolas  skolēnu pašpārvaldes pārstāvjiem bija iespēja Skolotāju dienas ietvaros iejusties skolotāju lomās.

Skolēni vadīja mācību stundas pamatskolas klasēs.

 

 • 03.10.2019. Rīgas Reinholda Šmēlinga vidusskolā norisinājās Skolotāju dienai veltīts koncerts. Koncertu vadīja RRSV skolēnu pašpārvaldes pārstāvji – Ronalds Semjonovs, Agate Kalēja un Džūlija Anna Avota.

Koncertā piedalījās RRSV skolēni – Daniels Toreko ar dzeju, 10.c klases kolektīvs ar dziesmu „Tik un tā”, 10.b klases kolektīvs ar dziesmu, muzikālos priekšnesumus  skolotājiem veltija arī Arthurs Merkurjev-Prikhodko, Karīna Ļaha un  Melānija Sproģe.

 

  1. oktobrī Rīgas Reinholda Šmēlinga vidusskolas skolēnu pašpārvaldes pārstāvji rīkoja Skolotāju dienai veltītu pasākumu – Skolotāju stundu! Lai dāvinātu priecīgu noskaņojumu visam skolotāju kolektīvam šajā rudenīgajā dienā, skolēni ļāva skolotājiem atcerēties savus skolas gadus un atkal iejusties skolēnu lomā.

 

 • Jauniešu pilsētplānošanas forums “RunātRīga” 

           Arī šogad mūsu Skolēnu pašpārvalde  2019.g. 31.oktobrī piedalījās Jauniešu pilsētplānošanas forumā “RunātRīga”.

Mūsu Skolēnu  Pāspārvaldes pārstāvjiem bija iespēja iesaistīties pilsētas attīstības plānošanas procesā, iepazīties ar idejām par pilsētas un tās apkaimju attīstību un izzināt arī pašiem savas Rīgas vērtībām.

 • Rīgas Skolēnu domes kopsapulce.

  Mūsu Skolēnu Pašpārvalde 2019.gada 4.novembrī piedalījās Rīgas Skolēnu domes kopsapulcē.

   Kopsapulces laikā dalībniekiem bija iespēja  uzzināt par aktualitātēm un ar interaktīvas spēles palīdzību pārbaudīt  savas zināšanas par RSD, kā arī apstiprināt gada plānu.

  Tā bija brīnišķīga iespēja aktīvā veidā uzzināt vairāk par Rīgas Skolēnu domes darbu, iesaistīties turpmāko plānu veidošanā, praktiski izmēģināt dažādas aktivitātes un lietas, ko jaunieši organizācijā apgūst.

 • 2019.gada 14.novembris. Latvijas Valsts svētkiem veltīts koncerts. Pasākumu vada Skolas Pašpārvalde.

 

 • Mūsu Skolēnu Pašpārvaldes pārstāvji  2019.gada 5.decembrī piedalījās skolēnu pašpārvalžu konferencē “Pašpārvalde skolā: pieredze un iespējas”

 • Ir taču sācies Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Tie ir īpaši svētki mums katram. Taču ir pavisam skaisti, ja arī šo svētku gaidīšanas laiku mēs izbaudām un novērtējam. Ko darīt un ko nedarīt, kā sakārtot savas domas un darbus. Gatavojoties Ziemassvētku pasākumam, skolā valdīja patīkama gaisotne, arī atbildība, jo bija jāpaspēj un jāizdara daudz. 

  19.decembrī Rīgas Reinholda Šmēlinga vidusskolā notika tradicionālais Ziemassvētku koncerts. Koncertā piedalījās muzikāli estētiskās darbnīcas, teātra un vokālā ansambļa pulciņu dalībnieki. Pasākumu vadīja  skolas pašpārvaldes pārstāvji.

 • Valentīndienas pasākumi

  No 10.- 14. februārim, Rīgas Reinholda Šmēlinga vidusskolā noritēja Valentīndienas pasākumi, kuros līdzdarbojās visi skolēni no 7. līdz 12. klasei.  Pasākumus organizēja  Skolēnu Pašpārvalde kopā ar interešu izglītības skolotājiem. Pašpārvaldes pārstāvji sagatavoja afišu, kurā tika iekļauti pasākumi svētku nedēļai. Skolā visu nedēļu darbojās Valentīndienas pasts. Katra diena tika iezīmēta ar attiecīgo krāsu apģērbā – nedēļas beigās aktīvākās klases saņēma saldas dāvaniņas. 14.02. skolā visu dienu darbojās Valentīndienas Fotostūrītis – kur katrs varēja iemūžināt Valentīndienas noskaņojuma  fotogrāfijas.

  14.02. skolas zālē norisinājās talantu konkurss “Skolas zvaigzne”, ko vadīja Skolēnu Pašpārvaldes pārstāvji – Džūlija un Mārtiņš. Visas nedēļas garumā skolēni piedalījās dažādās aktivitātēs un konkursos, izvēloties sev tīkamāko, apliecinot savu varēšanu, radošumu un prasmi izpausties.