Rīgas Reinholda Šmēlinga vidusskolas skolēnu radošo talantu konkurss “Skolas zvaigzne 2022”

“Gads ir apmetis kūleni, un atkal šeit, zālē, ir pulcējušies mūsu skolas atraktīvākie, radošākie un talantīgākie skolēni, lai pierādītu savas spējas visdažādākajās radošajās aktivitātēs”- ar šādiem vārdiem pasākuma vadītāji Megija Čepule un Andrejs Mārtiņš Eiduks atklāja nu jau par skolas tradīciju kļuvušo  talantu konkursu “Skolas zvaigzne 2022”.

Šogad kā viesis piedalījās arī  2021. gada konkursa “Skolas zvaigzne 2021 “ dalībnieks, 2.vietas ieguvējs, Deniss Kvedars ar savu muzikālo grupu „Public pool”. Skatītāji varēja vērot grupas uzstāšanos Youtube    platformā.

 Žūrijas komisijā šogad bija mūsu radošās ieceres īstenotājs– skolas direktors Jānis Japiņš, latviešu valodas skolotāja Dina Beikmane, skolas mākslas jomu priekšmetu metodiskās komisijas vadītāja, kulturoloģijas skolotāja Ināra Voitkāne, skolas vizuālās mākslas skolotāja un līnijdeju grupas „Jautrie zābaciņi” dalībniece Sandra Nordena. Skolas pašpārvaldes pārstāvis – 10.C klases skolnieks Sanijs Bojārs. Rīgas Reinholda Šmēlinga vidusskolas direktora vietniece Lilita Regža rūpējās par operatīvu žūrijas balsošanas rezultātu apkopošanu.

Par skaņu un vizuālo noformējumu gādāja  informātikas skolotāja Līga Zvirgzde .

Mēs varam lepoties ar konkursa talantīgajiem dalībniekiem, kuri uzdrīkstējās savu radošo sniegumu parādīt plašākai publikai. Priekšnesumi tiešām bija ļoti daudzveidīgi. Arī skatītājiem bija iespēja balsot par savu simpātiju.

Balvu Grand Prix „ Skolas zvaigzne 2022” ieguva duets –  10.a klases skolēns Dāvids Aleksandrovs un 8.c klases skolēns Daņiils Buhkorbs ar ukraiņu dziesmu “Hei, lakstīgala”.

Šogad skatītāju simpātiju ieguva trio –  10.a klases skolēni Julija Jakovenko, Davids Aleksandrovs un Maksims Gavrilovs, kuri izpildīja “Studentu dziesmu”.

1.vietu ieguva 9.b klases skolniece Anna Kurasina ar dziesmu “Malade” franču valodā un zīmējumu kolekciju, kuru varēja apskatīt skolas zālē.  

  1. vietu ieguva arī 9.c klases skolniece Sindija Leimane ar dziesmu “Māmiņ, vai dzirdi?”
  2. vietu ieguva 8.c klases skolniece Rendija Einika ar dziesmu “Kafijas krūze” un 9.b klases skolēns Jānis Siliņš , kurš parādīja savas prasmes suņu dresūrā. Viņa pavadībā suns Mija parādīja lieliskas iemaņas.

3.vietu ieguva 11.b klases skolēns  Ēriks Kaufelds, kurš talantīgi imitēja varoņu balsis skaņu dublāžas fragmentos, un 10.k klases skolēns Iļja Jurčenoks, kurš ar panākumiem nodarbojās ar boksu, un savu meistarību parādīja izveidotajā video un labprāt atbildēja uz jautājumiem.

Paldies mūsu pasākuma atbalstītājiem – MAXIMA Latvija SIA par saldām  dāvanām konkursa dalībniekiem!

Paldies uzņēmumam “PICA LULU” par sagādātajiem picu kuponiem!

Paldies “PEPSI BOULINGA CENTRAM” un “TOSS BOULINGA CENTRAM” par dāvanu kartēm mūsu konkursa uzvarētājiem!

 

Paldies visiem dalībniekiem un atbalstītājiem!

 Uz tikšanos nākamgad!