Rīgas Reinholda Šmēlinga vidusskolas skolēnu radošo talantu konkurss “Skolas zvaigzne 2023”

“Gads ir apmetis kūleni, un atkal šeit, zālē, ir pulcējušies mūsu skolas atraktīvākie, radošākie un talantīgākie skolēni, lai pierādītu savas spējas visdažādākajās radošajās aktivitātēs”- ar šādiem vārdiem pasākuma vadītāji Megija Čepule un Toms Vonda atklāja nu jau par skolas tradīciju kļuvušo  talantu konkursu “Skolas zvaigzne 2023”.

Šogad kā viesi piedalījās skolas aerobikas pulciņa dalībnieces – karsējmeitenes ar deju.

 Žūrijas komisijā šogad bija mūsu radošās ieceres īstenotājs– skolas direktors Jānis Japiņš, latviešu valodas skolotāja Dina Beikmane, skolas dabaszinātņu priekšmetu jomas skolotāja Laura Uzlovska, skolas teātra pulciņa vadītājs un  režisors Roberts Dauburs, skolas pašpārvaldes pārstāvis – 12.c klases skolēns Andrejs Adrians Titovs. Direktora vietniece Lilita Regža rūpējās par operatīvu žūrijas balsošanas rezultātu apkopošanu.

Par skaņu un vizuālo noformējumu gādāja  informātikas skolotāja Līga Zvirgzde .

Mēs varam lepoties ar konkursa talantīgajiem dalībniekiem, kuri uzdrīkstējās savu radošo sniegumu parādīt plašākai publikai. Priekšnesumi tiešām bija ļoti daudzveidīgi.

Balvu Grand Prix „ Skolas zvaigzne 2023” ieguva duets –  11.c klases skolniece Anna Ter-Karapetyants un 8.c klases skolēns Dāvids Ter_Karapetyants ar skaņdarbu no kinofilmas “Va-Bank”.

1.vietu ieguva 10.t klases skolniece Anna Kurasina ar dziesmu “Tur, kur tevis nav ” un  11.c klases skolniece Anna Ter-Karapetyants ar Volfganga Amadeja Mocarta skaņdarbu “Turku maršs”.

  1. vietu ieguva 8.c klases skolnieks Dāvids Ter_Karapetyants ar skaņdarbu “Kļavu lapa” un Dāvids Aleksandrovs 11.a klases skolēns ar dziesmu no Tarkana repertuāra -“Kis-Kis”.

3.vietu ieguva 11.c klases skolniece Amanda Piguļska un grupa ar dziesmu “Miljons domu nakts”.

Paldies mūsu pasākuma atbalstītājiem – MAXIMA Latvija SIA par saldām  dāvanām konkursa dalībniekiem!

Paldies “TOSS BOULINGA CENTRAM” par dāvanu kartēm mūsu konkursa uzvarētājiem!

 

Paldies visiem dalībniekiem un atbalstītājiem!

 Uz tikšanos nākamgad!

 

Fotogrāfijas no pasākuma skatīt šeit.