Rīgas Reinholda Šmēlinga vidusskolas skolēni  apmeklē

Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātri.

   Rīgas Reinholda Šmēlinga vidusskolas  izglītojamie programmas „Latvijas skolas soma” ietvaros 17.februārī  apmeklēja Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra izrādi  “Grenholma metode”.

  Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris ir viens no vecākajiem Rīgas teātriem, kas dibināts 1883. gadā, kopš 2006. gada nosaukts Mihaila Čehova vārdā. Teātra repertuārā ir gan klasiskās izrādes, kā arī jauno dramaturgu darbi. Lielajā un Mazajā zālē spēlē visu žanru izrādes, ieskaitot bērnu un muzikālos uzvedumus. Teātris bieži dodas viesizrādēs un piedalās teātru festivālos.

 Skolēniem bija iespēja iepazīties ar Žordi Galserāna lugu “Grenholma metode”. Sižets ir ļoti interesants un intriģējošs: četri pretendenti uz brīvu galvenā menedžera vietu korporācijā ar pasaules vārdu ieradušies uz darba interviju. Visi četri nonāk telpā, kur jātiek galā ar neredzamu novērotāju dotiem uzdevumiem. Vai nauda un ieņemamā amata prestižs izrādīsies svarīgāks par pašcieņu un cilvēciskumu? Tas noskaidrosies aizraujošā psiholoģiskā eksperimentā.

    Izrāde visiem patika,  par to liecina skolēnu atsauksmes.

“Man ļoti patika izrāde. Bija ļoti interesanti! Paldies par iespēju apmeklēt teātri, labi pavadīt laiku!”      Aļona Grečina, 10.A kl.

“Sēžot zālē un vērojot visu, kas notiek uz skatuves, ne mirkli nevarēju atslābināties – darbība noritēja tik spraigi”    Nikola Molotkova, 10.A kl.

“Man ļoti patika. Izrāde pagāja vienā elpas vilcienā!” Maksims Kirilovs, 10. A kl.

“Interesants sižets, talantīgie aktieri, skaistas dekorācijas”.    Aleksandrs Smirnovs, 12.B kl.

“Man ļoti patika luga “Grenholma metode”. Ļoti interesants sižets, bija par ko pēc tam padomāt. Man ļoti patika aktieri. Patika, ka tur bija gan drāma, gan humors, gan detektīvs, gan ironija. Es biju sajūsmā!”      Darja Beļavska. 12.B kl.

“Man viss patika. Izrāde bija lieliska. Priecājos, ka devos uz izrādi. Gribu vēl!”      Svetlana Petunova, 10.A kl.

“Izrāde bija satriecoša! Priecājos, ka man bija iespēja to redzēt. Es nenožēloju, bija ļoti interesanti.!”       Rita Skrobotuna, 10.A kl.

Paldies programmai “Latvijas skolas soma” par iespēju apmeklēt brīnišķīgo izrādi!