“Gads ir apmetis kūleni un atkal šeit, zālē, ir pulcējušies mūsu skolas atraktīvākie, radošākie un talantīgākie skolēni, lai pierādītu savas spējas visdažādākajās radošajās aktivitātēs”- ar šādiem vārdiem pasākuma vadītāji Džūlija Anna Avota un Andrejs Mārtiņš Eiduks atklāja nu jau par tradīciju kļuvušo Rīgas Reinholda Šmēlinga vidusskolas talantu konkursu “Skolas zvaigzne 2020”.

Žūrijas komisijas sastāvā šogad bija mūsu radošās ieceres īstenotājs– skolas direktors Jānis Japiņš, direktora vietniece Ilze Butevica, skolas mākslas jomu priekšmetu metodiskās komisijas vadītāja, kulturoloģijas skolotāja Ināra Voitkāne, skolas vizuālās mākslas skolotāja un līnijdeju grupas „Jautrie zābaciņi„ dalībniece Sandra Nordena. Skolas Pašpārvaldes pārstāvji – 12.C klases skolnieces Ilga Zvaigzne un Agate Kalēja. Informātikas skolotāja, Rīgas Reinholda Šmēlinga vidusskolas direktora vietniece Anfisa Ružilo rūpējās par operatīvu žūrijas balsošanas rezultātu apkopošanu.

Mēs varam lepoties ar skolas talantīgajiem dalībniekiem: dziedātājiem, dzejas lasītājiem un  māksliniekiem. Priekšnesumi patiešām bija ļoti daudzveidīgi. Arī skatītājiem bija iespēja balsot par savu simpātiju.

Grand Prix „Skolas zvaigzne 2020” ieguva 12.C klases skolēns Arturs Merkurjevs.

Šogad skatītāju simpātiju ieguva 12.S klases skolēns Ņikita Nazarovs ar savu zīmējumu izlasi.

1.vietu ieguva 11.K klases skolnieks Andrejs Karpovs, kurš spēlēja vijoli un izpildija Vivaldi „ Pavasaris”;

2.vietu ieguva 10.C klases skolniece Egita Bērzupe ar dziesmu „ Stay”;

3.vietu ieguva 11.B klases skolnieks Daniels Toreko ar I.Ziedoņa dzejoļa „ Bez mīlestības nedzīvojiet” deklamāciju;

Paldies mūsu pasākuma atbalstītājiem – SIA “MAXIMA” par saldumiem un dāvanu kartēm un “Pepsi boulinga centram” par dāvanu kartēm mūsu konkursa dalībniekiem!